Naujenes jaunatnes un sporta centrā norisinājās karjeras izvēles pasākums

AKTUĀLI

Jau trešo gadu pēc kārtas pavasarī Naujenes jaunatnes un sporta centrā norisinās karjeras izvēles pasākums “Iespējas ir Tev apkārt”. Katru gadu tas pulcē jauniešus un dažādu profesiju pārstāvjus, lai nepiespiestā gaisotnē iepazītos gan ar profesiju pārstāvjiem, gan uzaicinātie lektori varētu iepazīties ar jauniešiem un viņu interesēm.

Šogad pasākumā piedalījās četru profesiju pārstāvji: programmēšanas inženieris Māris Vigulis, fotogrāfe Ilma Kupcova, lauku ārsts Jekaterina Druse un tulks Jolanta Reča-Lāže. Pasākuma laikā visi četri profesiju pārstāvji sākotnēji iepazīstināja ar sevi un tad jau ar savu profesiju, ar tās ikdienu un izaicinājumiem ar kuriem jāsaskaras, izvēloties vienu vai otru profesiju.

Vēlāk jauniešiem, sadaloties grupās pa četri, ar katras konkrētas profesijas pārstāvi vajadzēja izveidot nelielu uzvedumu uz pāris minūtēm par to, kā tad īsti izskatās viņu ikdiena dotās profesijas ietvaros.

Naujenes jaunatnes un sporta centrs pateicas visiem profesiju pārstāvjiem, par iespēju jauniešiem atklāt sev vēl četras ļoti interesantas profesijas!

Latvijas gidi viesojās Sventē un Laucesā