Naujenē skanīgi aizvadītas Lieldienas

AKTUĀLI

Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks, lunkans kā žagars, sarkans kā ābols, zaļš kā zars, drošs kā lauva, veikls kā vāvere – veselība iekšā, slimība ārā – ar tādiem vēlējumiem tika izpērti liela daļa koncerta apmeklētāju, kuri otrajās Lieldienās devās uz Naujenes kultūras centru, lai izbaudītu lustīgu un skaistu Lieldienu koncertu.

Kā jau katros svētkos ir pieņemts arī Lieldienās ir savi ticējumi, tad nu mūsu galā saka tā, kuram kājas lustīgām dejām kustēsies un rokas plaukšķinās līdz – tos nekodīs pat vislielākie odi, tāpēc talkā aicinājām Naujenes kultūras centra vidējās paaudzes tautas deju kolektīvu “Dveina” (vadītāja Antra Dombrovska), kuri ar lustīgiem dančiem ierībināja deju grīdu. Par burvīgu koncertu gādāja mūziķi Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts koncertprogrammā “Tuvu, Tuvu”, kuras laikā skanēja gan visiem pazīstamas melodijas, gan arī pašu sacerētas dziesmas.

Koncerta noslēgumā desmit laimīgajiem bija iespēja no “Laimes akas” izvilkt arī pa kādai nelielai Lieldienu dāvanai.

FOTOGALERIJA

Priecīgus svētkus visiem vēl, Naujenes kultūras centrs, Muzeja iela 6, Lociki Tālrunis uzziņām 654 74268

Naujenes kultūras centrā varēja pārbaudīt savu balsi