Naujenē sadziedājās bērnu ansambļi

AKTUĀLI

Saulainajā un siltajā pavasarī, Naujenes kultūras centrā nu jau trešo reizi tikās Augšdaugavas novada bērnu ansamblīši bērnu ansambļu saietā “Kāda katram dziesma 3”. Mazie dziedātāji gatavoja skanīgus un aizraujošus priekšnesumus, visi kopā dziedāja kopdziesmu un bija neizsakāmi priecīgi, ka beidzot varēja uzstāties uz lielās skatuves un tikties ar saviem draugiem.

Saietā piedalījās: Naujenes kultūras centra bērnu vokālais ansamblis “Odziņas” (vadītāja Tatjana Zviceviča), Līksnas kultūras nama bērnu vokālais ansamblis “DoReMi” jaunākā grupiņa (vadītāja Anastasija Lukašenoka),  Kalkūnes pagasta bērnu ansamblis “Zariņi” (vadītāja Larisa Sauleviča), Maļinovas saieta nama bērnu vokālais ansamblis “Avenes” (vadītāja Tatjana Zviceviča), Līksnas kultūras nama bērnu vokālais ansamblis “DoReMi” vecākā grupiņa (vadītāja Anastasija Lukašenoka) un Naujenes pagasta Lāču pamatskolas meiteņu vokālais ansamblis (vadītāja Anastasija Lukašenoka).  Lielu paldies sakām visiem dziedātājiem, kolektīvu vadītājiem un skatītājiem, kuri atbalstīja mazos dziedātājus!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tiek izsludināta pieteikšanās vasaras nodarbinātības programmai