Naujenē notiks gāzbetona darbnīcas

AKTUĀLI

Rudentiņš bagāts vīrs un uz Naujenes pagastu tas nāk ar radošajām darbnīcām! Aicinām visus interesentus nākt pulkā un kopā griezt, gruntēt, krāsot un visādi citādi radoši darboties septembra gāzbetona darbnīcās, kuras vadīs amatu meistars Valdis Grebežs.

20. septembrī plkst. 17.30 gaidīsim Jūs Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki), kur veidosim skaistas, daiļas, lielas un mazas tautumeitas un 27. septembrī plkst. 17.30 Naujenes laulību reģistrācijas zālē (Skolas iela 6, Naujene), veidosim krāsainas sēnes, lai tās var atrast ne tikai mežā, bet arī pie katra mājās.

Valdis Grebežs ir amatu meistars keramikā, taču viņš strādā ne tikai ar mālu, bet arī ar koku, stiklu, klūgām un akmeni, 20. un 27. septembra darbnīcās, kā izejmateriāls tiks izmantots gāzbetons.

Dalības maksa 1 EUR

Ja nāksi ciemos un piedalīsies radošajā darbnīcā, lūdzu, piezvani 654 74268

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Līksnā atjaunots Jaunatnes ielas posms