Muzikāls sveiciens Otrajās Lieldienās Naujenes kultūras centrā

AKTUĀLI

22.aprīlī (pirmdien) plkst. 16.00 visus mīļi aicinām svinēt Otrās Lieldienas kopā – Naujenes kultūras centrā!

Mūziķi Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts piedāvā akustisko koncertprogrammu „Tuvu, Tuvu”, kurā dzirdēsiet visiem labi zināmas latviešu melodijas, populāras duetu dziesmas un līdz šim nedzirdētus pirmatskaņojumus, akustiskās ģitāras, vijoles un sitaminstrumentu pavadījumā.

Iveta Baumane – dzied un spēlē vijoli, plašāku atpazīstamību guvusi LNT televīzijas šovā “Dziedošās Ģimenes” un vadot mūzikas raidījumu “Dzintara Dziesmas”, kā arī ir TV3 šova “Es Mīlu Tevi Latvija” un grupas ElektroFolk soliste.

Roberts Pētersons –dzied un spēlē ģitāru, daudzpusīgs mūziķis, dziesmu autors un producents. Roberta singli (“Cīrulis”, “Nelaid projām”, “Sāksim no jauna”, „Mēs”, „Tevis Dēļ”u.c.) guvuši atpazīstamību un skan Latvijas radiostacijās.

Viesturs Samts – sitamo instrumentu speciālists, kurš ir sadarbojies ar daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem un spēlējis vairākās grupās: Olga Rajecka, Ieva Sutugova, Arnis Miltiņš, „Eolika”, „Turaidas Roze”, „Gacho”, „ElektroFolk”, „GG Choir”, „The Originals” u.c.

Caur dziesmām koncertprogrammā “Tuvu, Tuvu” aicinām klausītāju būt otram vēl tuvāk - sev īpašam cilvēkam, ģimenei, draugam, savai tautai, sapnim un mīlestībai.

Koncerta laikā Jūs sagaida daži Lieldienu pārsteigumi un lustīgas dejas no Naujenes kultūras centra vidējās paaudzes tautas deju kolektīva “Dveina”.

Ieejas maksa: pieaugušajiem 1.50 EUR, bērniem un pensionāriem 0.70 EUR. Pēc pieteikuma var tikt organizēts transports Naujenes pagasta iedzīvotāju atvešanai uz pasākumu – pieteikumus pieņemam līdz 17.04.2019. pa tālruni 65474268 vai e-pastu naujene_kc@inbox.lv

Informējam, ka koncerta laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no koncerta rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot koncertu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes Kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

I Starptautiskajā klavierspēles konkursā "Klaujojanti muzika" piedalījās ŠMMS audzēkņi