I Starptautiskajā klavierspēles konkursā “Klaujojanti muzika” piedalījās ŠMMS audzēkņi

Kultūra

30. martā Zarasu mūzikas skolā notika I Starptautiskais klavierspēles konkurss „KLAUJOJANTI MUZIKA”, kurā piedalījās 60 pianisti no Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas. Pasākums tika veltīts amerikāņu  komponistu daiļradei. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja  Taustiņinstrumentu spēles- klavierspēles programmas 3.klases audzēkņi Madara Aleksejeva  un Oskars Blūmentāls, kurus konkursam sagatavoja klavierspēles pedagogi  Natalja Tolstika un Tatjana Minakova.

Mūzikas skolu 1.-3. klašu kategorijā starp 37 dalībniekiem Madara un Oskars ieguva 2.vietas.

Novēlam jaunajiem pianistiem un viņu pedagogiem  turpmākus panākumus radošajā muzikālajā darbībā!

Izveido personalizētu modes akcentu auduma tašiņu apgleznošanas darbnīcā