Izveido personalizētu modes akcentu auduma tašiņu apgleznošanas darbnīcā

AKTUĀLI

Mēs esam par to, lai vismaz nedaudz samazinātu plastmasas maisiņu ikdienas patēriņu, ja Tu arī, tad gaidām Tevi auduma tašiņu apgleznošanas darbnīcā Naujenes kultūras centrā, Muzeja ielā 6, Locikos, 10. aprīlī, plkst. 17.30.

Auduma tašiņa noderēs jebkurā dzīves situācijā – vakara stundā, ejot uz veikalu pēc saviem iemīļotākajiem gardumiem, parkā, ievācot jauno kastaņu ražu, vai saliekot kāda nevēlama mājas iemītnieka mantas un izliekot tās ārā aiz durvīm… Tieši tāpēc darbnīcā mēģināsim tašiņu vizuālo izskatu pielāgot savām vēlmēm, vajadzībām, dzīves situācijām vai garastāvoklim.

Ja gribi šajā pavasarī doties ārā un ķert citu cilvēku greizsirdīgos skatienus, OBLIGĀTI piezvani mums pa tālruni 65474268 un piesaki gan sev, gan saviem draugiem pa tašiņai. Dalības maksa 1 EUR. VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS – tāpēc pasteidzies!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Akordeonistu – solistu konkursa “Naujene – 2019” Grand Prix balvas aizceļo uz Lietuvu un Baltkrieviju