Ministru prezidents M.Kučinskis pasniedza Pateicības rakstus

AKTUĀLI

16.maijā Daugavpils Universitātē notika Ministru kabineta izbraukuma valdības sēde, kurā tika diskutēts par Latgales reģiona izaugsmei aktuāliem jautājumiem. Ministru kabineta sēdes darba kārtībā bija jautājumi par finansējuma palielināšanu valsts ceļu tīklam, atbalstu ražošanas un lauksaimniecības attīstībai, augstākās izglītības pārvaldības modernizāciju un arī Daugavpils attīstības perspektīvām.

Pirms valdības sēdes, ministru prezidents Māris Kučinskis nelielā apbalvošanas ceremonijā pasniedza Pateicības rakstus tiem iedzīvotājiem, kuri ar savu darbu snieguši lielu ieguldījumu reģionālajā attīstībā. Pateicības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu un inovatīvu pieeju uzņēmējdarbības attīstībā, jaunu darba vietu radīšanā un aktīvu līdzdalību Višķu pagasta sabiedriskajā dzīvē saņēma AS “Latgales bekons” valdes priekšsēdētāja Anna Tenisa no Višķu pagasta, kā arī Pateicības raksts par inovatīvu pieeju un veiksmīgu Eiropas Savienības finansējuma piesaisti lauksaimniecības attīstībā tika pasniegts Z/S “Stārķi” īpašniekam Robertam Jonānam no Sventes pagasta.

Tāpat Pateicības rakstus saņēma Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” direktore Ingūna Kokina, Daugavpils biedrības “Ielu vingrotāji” vadītājs Aleksandrs Ivanovs, Padomes “Varavīksne” valdes priekšsēdētāja Alla Ovčarova,  Daugavpils Universitātes asociētais profesors Juris Soms un AS “Latgales piens” valdes priekšsēdētājs Paulis Onckulis.

M.Kučinskis pasniedzot Pateicības rakstus, norādīja, ka viņam ir patiess prieks būt Daugavpilī un sveikt cilvēkus, kas ir Latgales vilcējspēks un dara mūsu valsti skaistu un labklājīgu.

Elza Timšāne

Ģimenes diena Līksnā