“Mežonīgie rietumi” Sventē

AKTUĀLI

31. martā Sventes Tautas namā jau ceturto reizi pulcējās Daugavpils novada jaunieši uz pasākumu „Labā garastāvokļa vakars”, kas šogad bija veltīts mežonīgajiem rietumiem.

Tik daudz kovboju Svente vēl nebija pieredzējusi. Vakara galvenais Šerifs,  lepni sēdēdams zirga mugurā, sagaidīja vairāk nekā 100 kovbojus.

Pasākumu vadītāji  Regīna un Valentīns aicināja  dalībniekus iesaistīties konkursos, izspēlēt savus priekšnesumus un kopīgi nofotografēties. Vakara turpinājumā – diskotēka, kur DJ lomā pirmo reizi iejutās Valentīns Meinerts.

Lai pietiktu energijas un spēka dejot bez pauzēm, tad jautrās aktivitātēs zaudēto enerģiju ātri vien papildināja, mielojoties ar pasākuma saimnieku sarūpētajām picām.

Prieks, ka arī šogad Sventē pulcējās tik pat daudz jauniešu, cik iepriekšējos gados! Pateicība Vecsalienas, Demenes, Līksnas, Višķu, Laucesas, Medumu, Naujenes, Biķernieku, Skrudalienas un Sventes jauniešiem un jaunatnes lietu atbildīgajiem, par aktīvu piedalīšanos pasākumā. Un uz tikšanos „Labā garastāvokļa vakarā 2018” šajā pat vietā un laikā!

Pateicos Daugavpils novada domei un Sventes pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavoja: pasākuma galvenais Šerifs, Sventes Tautas nama vadītājs Viktors Petaško

 

Noslēdzies ikgadējais iedzīvotāju sapulču maratons