Meteņdienas pasākums Virognā

Ambeļu pagasts

Meteņi ir īpaši prieka svētki, kuri atgādina, ka ir daudz jādejo un jādzied, lai pavadītu ziemu un būtu bagātīga raža. Šogad Meteņu pasākums Višķu, Ambeļu un Dubnas iedzīvotajiem atkal notika atpūtas bāzē "Virogna" un bija aktīvi apmeklēts. Tradicionāli varēja piedalīties gan kameršļūkšanā no kalna, gan izjādē zirga vilktām kamanām.  Pasākumu ar dziesmām un izdarībām pieskandināja folkloras kopas "Speiga" un "Atzola". Meteņu sagaidīšana kuplā pulkā bija ļoti jautra – katrs viesis varēja no sirds izpriecāties.

Pasākumā tika nodrošināta siltu tēja, uz ugunskura gatavota putru un gardas pankūkas. Aktivitāšu dalībnieki tika cienāti ar konfektēm, āboliem un lielām barankām.

Organizatori izsaka pateicību par atbalstu un sadarbību LDzSA atpūtas bāzei " Virogna" un Ingrīdai Avdejevai.

Meteņdiena Līksnā