Medumu pagasta jauniešu aktivitātes

AKTUĀLI

Pirmais vasaras mēnesis jau ir aiz pleciem. Šī mēneša laikā tika paveikts liels darbs. Medumu pagasta jaunieši aktīvi iesaistījās dažādās aktivitātēs. Sākot no dalības meistarklasē, beidzot ar ezeru fotografēšanu. Plāns tika izpildīts. Tika novadītas 5 meistarklases. Jaunieši veidoja dažādas interesantas kompozīcijas no stikla pudelēm, vienreizēji izmantojamiem traukiem, makulatūras un no tekstila, kā arī iemācījās korekti rīkoties ar spoguļkameru. Kompozīcijas ir spilgtas un radoši veidotas.

24 Medumu pagasta ezeri, kuri simbolizē 24 lapas Medumu pagasta ģerbonī, tika iemūžināti ar jaunās spoguļkameras palīdzību. Jaunieši sastapās ar dažādām grūtībām, piemēram, daži ezeri pie krasta ir aizauguši ar nātrēm, tas bija diezgan nepatīkams traucēklis.

Tika atklāts, ka starp Medumu jauniešiem arī atrodas potenciālie profesionālie fotogrāfi: Rihards Vaņkovs un Aivars Gravelis. Šie jaunieši uzņēmās atbildību fotografēt ezerus un viņiem sanāca diezgan kvalitatīvi fotoattēli.

Daudz kas jau ir izdarīts, bet priekšā jauniešus vēl gaida diezgan liels darba apjoms. Vēl ir jānovada meistarklases, veidojot radošās eko-darbnīcas, jāpabeidz veidot kompozīcijas, jāizvēlas un jāapstrādā izveidotās fotogrāfijas, kā arī būs jāizdara daudz kas cits, piemēram, jāiesaista ne tikai Medumu pagasta jauniešus, bet arī cita vecuma cilvēkus.

Informāciju sagatavoja:
Projekta “Uzlabo savu ikdienu” koordinators
Igors Lisjonoks

Berķenelē sākušās radošās brīvdienas “JAUNO SAPŅI”