Medumos sāks darboties rokdarbu pulciņš “Kaleidoskops”!

AKTUĀLI

Medumos sāks darboties rokdarbu pulciņš “Kaleidoskops”.  Pulciņa darbības mērķis ir piesaistīt vietējos iedzīvotājus, ļauties radošam procesam, eksperimentēt, apgūt jaunas iemaņas, veidot, attīstīt radošumu, pavadīt laiku lietderīgi un interesanti, radīt vajadzīgus un īpašus priekšmetus. Pulciņa darbības laikā mācīsimies adīt, veidot no papīra, šūt, dekorēt stiklu, strādāt ar tekstilu.

Pulciņu vadīs medumiete Diāna Mikulane, kuras darba pieredze šajā jomā ir vairāk nekā 15 gadu, esot  Medumu Jauniešu centra vadītājas amatā. Pa šiem gadiem kopā ar jauniešiem tika izveidots milzīgi daudz rokdarbu dažādās tehnikās. Diāna ir ļoti radošs, akurāts, profesionāls cilvēks ar neizsīkstošu enerģiju.

Pulciņš darbosies vienu reizi nedēļā (laiks tiks precizēts) visa gada garumā. Vasarā pulciņa darbība būs vērsta uz bērnu auditoriju, pārējā laikā darbnīcas vairāk būs vērstas uz pieaugušajiem.

Gaidām visus medumiešus, bez vecuma ierobežojuma,  uz pirmo organizatorisko nodarbību jau 15. februārī, plkst. 13.00 Medumu Tautas namā.

Pulciņa vadītāja Diāna Mikulane, tālr.: 270 29 325.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts!

Sekot mūsu paveiktajiem darbiem būs iespēja Facebook lapā.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

Naujenes pamatskolas pirmklasniekiem pirmās 100 dienas skolā