Medumos radoši nosvinēti valsts svētki

Kultūra

Ko lai dodu tev, Latvija?
Esmu tikai es un mana sirds.
Es viena nespēju tevi godā celt,
Arī zāle bez ūdens nevar zelt.

18. novembrī  Medumu pagasta tautas namā ar svinīgu pasākumu tika atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadiena. Pasākums sākās ar radošu darbnīcu, kurā izveidojām patriotiskus svečturus. Patīkami, ka darbnīcā piedalījās gan mazi, gan lieli. Radošā procesa laikā Medumu pagasta bibliotēkas vadītāja Aelita Kožemjakina sarīkoja izglītojošu viktorīnu par Latvju rakstu zīmēm.

Pēc darbnīcas visi pārvietojās uz zāli, lai uzbaudītu svētku koncertu. Koncertā uzstājās mūsu kaimiņi no Kalkūniem – sieviešu vokālais ansamblis "Pērles", kas ar jautru noskaņu uzmundrināja skatītājus. Ar prieku un izbrīnu skatītāji pieņēma Medumu speciālās pamatskolas audzēkni no Ukrainas - Igoru Fenogenovu, kuram uz laiku Latvija kļuva par mājām. Viņš izpildīja ne tikai dziesmas dzimtajā valodā, bet arī dziesmu latviešu valodā. Igora izpildījums bija ļoti sirsnīgs. Meitenes no Medumu pagasta iepriecināja skatītājus ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem. Koncertā laikā tika atklāta mūsu fotoizstāde “Zīmju stāsti”, un līdz 30. novembrim Medumu pagasta Tautas nama foajē tā būs apskatāma. Visi laipni gaidīti!

Pēc koncerta, ar karstu tēju izgājām ārā un izlikām no svecēm MĀRAS KRUSTU kā auglības un veselības simbolu, vēlot Latvijai tikai vislabāko!

Gribam izteikt pateicību par dalību un ieguldījumu mūsu pasākuma tapšanā sieviešu vokālajam ansamblim "Pērles", Igoram Fenogenovam, Evijai Matusjavičai, Viktorijai Čadajevai, Ksenijai Romancevičai, Marijai Bobilevai, Jūlijai Keivišai un brīvprātīgajiem jauniešiem.

Pasākuma video ieskats-https://www.facebook.com/100083552673366/videos/525850562511253

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

Fotoizstāde “Zīmju stāsti” Medumos