Fotoizstāde “Zīmju stāsti” Medumos

AKTUĀLI

Līdz 30. novembrim Medumu pagasta Tautas nama foajē, apskatāma fotoizstāde “Zīmju stāsti”. Visi laipni gaidīti!

Katrs esam mūsu Latvijas bērns. Katrs ar savu stāstu un savu spēku. Šo spēku mums dod latvju zīmes. Visa novembra garumā  mēs  atzīsimies mīlestībā Latvijai, tāpēc kopā ar pagasta bērniem un jauniešiem mēs izveidojām fotoizstādi “Zīmju stāsti”. Izstādes mērķis bija iemūžināt fotogrāfijās mūsu skaisto rudeni Medumos un tā iedzīvotājos, un, protams, katrā fotogrāfijā atveidot savu stāstu. Septiņas labākās fotogrāfijas jums ir iespēja apskatīt un drusku pafantazēt. Piemērām, uz vienas bildes mūsu iedzīvotāja  - Olga. Viņai 15, visa dzīve ir priekšā, viņa peld laivā ar makšķeri pa Māras ūdeņiem. Vai noķers viņa savu laimīti? Kas viņu sagaidīs ceļa galā? Mainīgs vai mierīgs ūdens? Jebkurā gadījumā Olga būs pasargāta, jo Māras zīme simbolizē dzīvības nosargāšanu, drošību un mieru....

Paldies mūsu pagasta bērniem un jauniešiem par aktīvu piedalīšanos fotosesijas laikā! Marijai Bobilevai par fotoattēlu apstrādi, kā arī - īpašs paldies Jūlijai Keivišai no Vecsalienas muižas pils par nodrošinājumu ar molbertiem.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

"Vabaļis" aicina uz jaunā diska ieskandināšanu