Mazie cīkstoņi sacentās Ķekavā

Pašvaldība

Janvāra vidū Ķekavā notika brīvās cīņas sacensības “Ķekavas kauss 2017”. Pamatā šīs sacensības bija domātas 12 gadu un jaunākiem cīkstoņiem. Tā kā Latvijā ir ļoti maz sacensību šai vecuma grupai, tad pasākums pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – 240, viņu vidū arī Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi no Naujenes, Skrudalienas un Demenes pagastiem. Ļoti patīkami, ka vairāki mūsu sporta skolas audzēkņi, kuri piedalījās sacensībās ārpus novada pirmo reizi, šajā lielajā konkurencē izcīnīja godalgas, kas noteikti stimulēs viņus nodarboties ar savu izvēlēto sporta veidu vēl aktīvāk.

Godalgotās vietas izcīnīja:
2008.g.dz.un jaunāki zēni:
– 1.vieta Artjoms Andruļs (35kg), Skrudalienas pagasts, treneris I.Kolosovs
- 3.vieta Artjoms Geiko (32kg), Skrudalienas pagasts, treneris I.Kolosovs
- 3.vieta Aleksandrs Mirza (29kg), Demenes pagasts, treneris V.Šmeišs
- 3.vieta Ņikita Rižijs (26kg), Demenes pagasts, treneris V.Šmeišs
2005.-2007.g.dz.zēni
3.vieta Deniss Romanovs (32kg), Naujenes pagasts, treneris I.Kolosovs
2003.-2004.g.dz.zēni
2.vieta Rinalds Skorodihinds (59kg), Naujenes pagasts, treneris A.Andrijanovs.

Sporta skolas sportistu veiksmīgie starti Šauļos un Panevežā