Mātes dienai veltīts literāri-muzikāls koncerts Naujenes bibliotēkā

AKTUĀLI

Tuvojas Mātes diena, kuru Latvijā atzīmē maija otrajā svētdienā. Mātes diena, nereti saukta arī par māmiņas dienu, ir starptautiski svētki, kas tiek svinēti par godu visām māmiņām. Šajā dienā tiek sveiktas visas māmiņas, sievietes, kuras ir mātes gaidībās, vecmāmiņas, vecvecmāmiņas, sievasmātes un vīramātes. 

Latvijā Mātes diena tiek svinēta līdzīgi kā citviet pasaulē, proti, apsveicot savas māmiņas un pavadot ar tām kopā laiku. Pats būtiskākais ir tām pateikties par dzīvības došanu, auklēšanu un audzināšanu. Tā kā Mātes diena nemainīgi iekrīt svētdienā, ikviens var atrast un veltīt laiku savām mammām, neattaisnojoties ar darbiem un mūžīgo laika trūkumu. Īpaši savas māmiņas apsveic bērni, zīmējot viņām zīmējumus un rakstot mīļas vēstules.

Naujenes apvienības pārvalde un Naujenes bibliotēka  mīļi sveic visas Naujenes pagasta dzīvojošas  māmiņas  un vecmāmiņas skaistajos pavasara svētkos un aicina piedalīties viņām sagatavotajā literāri – muzikālajā koncertprogrammā “Visus mīļos vārdus tev, māmiņ!” 10. maijā plkst. 18.00 Naujenes bibliotēkā, ko sarūpēja dziedātāja Zita Barševska un dzejniece Egita Terēza Jonāne.

Lielā talka 2024 Augšdaugavas novadā