Mareks Meženiks un Ēriks Gusevs palīdz Latvijai uzvarēt Baltijas valstu sacensībās vieglatlētikā

AKTUĀLI

Sestdienas vakarā, priecīgā noskaņojumā mājup no Igaunijas atgriezās Latvijas U18 jauniešu vieglatlētu izlase. Viru pilsētā jau 24. reizi notika visu triju Baltijas valstu jauniešu izlašu mačs telpās. Priecīgā noskaņojuma iemesls bija uzvara komandu vērtējumā, kā arī astoņās disciplīnās sasniegtie mūsu jauniešu sezonā labākie rezultāti.

Piecpadsmit gadus, kopš 2003. gada, Latvijas jaunieši ziemā bija piekāpušie kā lietuviešu, tā igauņu jaunajiem vieglatlētiem, bet šoreiz mūsu jauniešiem uzvara un iespaidīgs pārsvars pār kaimiņiem – 165 p. – Latvijai, 141 p. – Lietuvai un 134 p. – Igaunijai.

Priecīgs šis notikums arī Daugavpils novada sporta skolai, jo Latvijas izlases sastāvā startēja un Latvijai komandu vērtējumā deva vērtīgos punktus divi tās audzēkņi – kalupietis Mareks Meženiks un medumietis Ēriks Gusevs.

Abu starts jāuzskata par ļoti labu, jo abi sacensībās uzrādīja personiskos rekordus. Mareks izcīnīja 2. vietu 3000 m skrējienā ar rezultātu 9:29,0 min., bet Ēriks izcīnīja 5. vietu trīssoļlēkšanā – 13.30m.

Abi sportisti trenējas pie Janas un Dmitrija Hadakoviem.

Ar šīm sacensībām noslēdzas ziemas vieglatlētikas sezona, vismaz svarīgākās sacensības. Tagad visi sporta skolas labākie vieglatlēti dosies treniņu nometnēs gatavoties vasaras sezonai.

Veiksmi sacensībās!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils novada
sporta skolas direktors
Jānis Skrinda

Izveidota sadarbības grupa bērnu tiesību aizsardzības jomā