Mandolīnas nodarbība iesācējiem kopā ar Gintaras Andrijauskas (Lietuva)

AKTUĀLI

Sakarā ar XXVIII mūzikas festivāla “Selos muzikantai” tuvošanos, kas notiks 2020. gada maijā, aicinām apmeklēt bezmaksas nodarbību, kurā iesācēji ir aicināti apgūt mandolīnas instrumentu kopā ar Gintaras Andrijauskas, kurš ir ne tikai šī instrumenta lietpratējs un virtuozs, bet arī etnogrāfs un viens no zīmīgākajiem mūziķiem Lietuvas aprindās.

Vēlamies iedrošināt, ka nav obligāti jāprot spēlēt kāds cits instruments, tajā skaitā arī stīgu instrumentu. Kā Gintaras Andrijauskas pats saka - “mandolīna ir instruments, kurš ir lieliski veidots cilvēka rokai un to spēlēt var iemācīties jebkurš interesents”. Pasākums notiks šī gada 27. oktobrī sākot no plkst. 13:00 Medumu Tautas nama zālē.

Nodarbības laikā tiks nodrošināti vairāki mandolīnas instrumenti, lai jauniegūtās teorētiskās zināšanas varētu izmēģināt arī praktiski.

Par turpmākajām apmācības iespējām Gintaras Andrijauskas informēs nodarbības laikā.

Tālrunis uzziņām (caur SMS) - +371 20429281 (Elizabete).

Pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Rudens balle Medumos