Mamogrāfijas izmeklējumi Silenē, Ambeļos un Višķos

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Piedāvājam šādus mamogrāfijas izmeklējumus:

1. Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm-  izmeklējumu veic BEZ MAKSAS.
  2. Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa - EUR 2,85).

Izmeklējumi tiks veikti bez iepriekšējā pieraksta!

Mobilā mamogrāfa izbraukumi:

28. jūnijs no plkst. 11:00 līdz 14:00 pie Skrudalienas pagasta pārvaldes ēkas (Silenes ciems)
20. jūlijs no plkst. 9:00 līdz 12:00 pie Ambeļu pagasta pārvaldes ēkas
20. jūlijs no plkst. 12:30 līdz 16:00 pie Višķu pagasta pārvaldes ēkas (Špoģu ciems)

Tālrunis uzziņām: 26458044.

Dabas resursu nodaļu turpmāk vadīs Jolanta Bāra