Māmiņu un vecmāmiņu pasākums Vaboles pamatskolā

Izglītība

“Pavasarī māmiņas uzzied. Viņas kļūst krāsainas, košas, dzidras un skanīgas. Viņas priecājas par pirmo balto sniegpulkstenīti, zilo rotaļīgo vizbulīti, smaržīgo narcisi un krāšņajām daudzkrāsainajām tulpēm.” Tā koncertā laikā saka pasākuma vadītājs Mārcis no 7.klases.

Lai arī pavasaris šogad auksts, Vaboles pamatskolas skolēnu māmiņas un vecmāmiņas 10 .maija pēcpusdienā devās uz pasākumu skolā. Sākumā notika lielā puķu ceļošana no bērniem pie māmiņām un vecmāmiņām. Pasākuma 1.daļā visus priecēja skolas interešu pulciņu dalībnieki – folkloras kopa, popgrupa, visi trīs deju kolektīvi. Koncertā tika izdejotas gan ašas, gan cēlas dejas, skanēja cītara, solistu balsis un braša kopdziedāšana. 4.kl.skolniece Adriāna runāja aizkustinošu stāstu par Magdu un suni. Noslēgumā koncertā skaistu dzeju māmiņām veltīja gan pasākuma vadītāji, gan direktores vietniece, gan direktore, tai skaitā pieminot aizgājušās māmiņas:

“Es jūtu, Māt, tev manis allaž pietrūkst,

Bet zini, man jau arī ir tāpat…

Es gribu šajā pavasara dienā,

Kā bērnībā, pie tevis glausties klāt.”

Direktore uzrunāja klātesošos pieminot mātes mīlestību, saikni starp māti un bērnu un ģimenes lielo nozīmi bērna izaugsmē.

Pasākuma 2.daļā sākumskolas skolotāju vadītas māmiņas un vecmāmiņas cienājās ar pīrāgiem, iesaistījās kustību spēlē, piedalījās erudīcijas konkursā un ar lielu aizrautību izgatavoja sapņu ķērājus.

Paldies par māmiņu siltajiem smaidiem, labestību, paldies par vecmāmiņu sirsnību un atbalstu pasākuma gaitā!

“To maigumu jūtot, ko bērnībā guvām,

Mēs lielāki augsim un gudrāki kļūsim –

Vien nebēdā, māmiņ, ka vecums nāk tuvāk

Tu mūžam man pati visskaistākā būsi!”

Vaboles pamatskolas direktores vietniece Ingrīda Litiņa

Kādēļ ir svarīgi balsot Eiropas parlamenta vēlēšanās?