Māmiņa, māmuks, māmulīte

Izglītība

12. maijā Randenes pamatskolas zālē norisinājās Mātes dienai veltīts pasākums.

Savā ikdienā sakām - māte, mamma, māmiņa, māmaļa,māmuks, māmulīte, māmuļa. Tas skan oficiāli, tas skan mīļi un reizē mūžīgi saistoši. Un otrā maija svētdiena – Mātes diena , būtībā mūsu mammām ir katra diena no 364 citām dienām gadā 24 stundas diennaktī, jo viņa – māmiņa – paliek tāda uz visu dzīvi, nav svarīgi, cik jauni vai veci esam.

Pasākuma laikā skanēja gan dziesmas, gan dzejoļi skolēnu izpildījumā. 1.-4. klašu audzēkņi savām māmiņām sarūpēja īpašu dāvanu - pašizaudzētus margrietiņu stādus un māmiņu portretus. To visu pasākuma laikā viņi uzdāvināja savām mīļajām,labajām un vienīgajām.

Protams, ne visiem šajā pasākumā piedalījās māmiņas, vecmāmiņas. Kādam tādēļ bija skumji, taču vienmēr un visur jāatceras, ka vislielākā dāvana un visskaistākie ziedi Māmiņu dienā 365 dienas gadā esam mēs paši – tikai ar katru dienu mums jākļūst labākiem, gudrākiem, mīļākiem, tad arī smaidu māmiņu lūpās un acīs redzēsim daudz biežāk. Lai izdodas.

Sk.Ilona

Naujenes bibliotēka aicina seniorus!