Maļinovas pagasta jauniešu projekts „Jaunieši ar prieku, bez stresa un skaistu ķermeni”

AKTUĀLI

Maļinovas pagastā ir uzsākts „Jauniešu kluba „Maļinki”” projekts „Jaunieši ar prieku, bez stresa un skaistu ķermeni”.

Projekta ietvaros jūnija beigās tika pasūtīti mazie fitnesa batuti ar rokturiem, lai  jaunieši varētu apgūt jaunu sporta veidu - Jumping Fitnesu, jo šajās fitnesa nodarbībās var  iegūt tvirtu ķermeni, labi pavadīt laiku, atbrīvoties no stresa un gūt prieku visai turpmākajai dienai.

26.jūlija pēcpusdienā Maļinovas sporta laukumā pulcējās bērni, jaunieši un dažādi interesenti, jo tika rīkota meistarklase no „VB Solutions”  Jumping Fitnes Daugavpils studijas, atraktīvās treneres Veronikas vadībā. Dalībnieki vienas stundas garumā ieguva jaunas prasmes un iemaņas, ko izmantos turpmākajos treniņos, veica ļoti labu kardio treniņu savas veselības un izturības uzlabošanai, lietderīgi pavadīja savu brīvo laiku un ieguva pozitīvas emocijas.

Fitnesa batuti tiks piedāvāti interesentiem arī Maļinovas pagasta svētku ietvaros 29.jūlijā un no 31.jūlija katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no plkst.17.30.-18.30. tiks rīkoti treniņi brīvprātīgo jauniešu vadībā.

Biedrības „Jauniešu klubs „ Maļinki”  biedri, pasākuma organizatori un jaunieši izsaka lielu pateicību Daugavpils novada domei par finansiālu atbalstu, Maļinovas pagasta pārvaldei un SIA „VB Solutions” Jumping Fitnes Daugavpils studijas vadītājai Brigitai Baranovskai par atsaucību un atbalstu projekta aktivitātes īstenošanā un enerģiskajai trenerei Veronikai par fantastisku meistarklasi.

Projekts tiek īstenots Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes jauniešu projektu konkursa „Uzlabosim savu ikdienu!”  ietvaros.

Viktorīna „Vai tu pazīsti savu novadu?”