Maļinovas pagasta bibliotēkas fotoizstāde “Sēņu dažādība mežā”

Kultūra

Maļinovas pagasta bibliotēkas organizētai fotoizstādei “Sēnu dažādība mežā” guva lielu atsaucību. Fotogrāfijas saņemtas no Valmieras, Lēdurgas, Naujenes, Dubnas, Maļinovas, Višķiem, Ilūkstes, Ambeļiem, Daugavpils. Aktīvākie dalībnieki: Juris Ciršs, Svetlana Dovžaņina, Natālija Teivāne, Natālija Ančevska, Aleksejs Mackevičs, Ingrīda Kolosovska, Ilze Koluža, Oksana Jefimova, Ingrīda Zelča, Jeļena Žukova, Ilona Mežiniece - Briede, Valentīna Ivanova, Pelageja Petrova, Jekaterina Zeile, Gunita Surgovte, Osvalds Skromāns, Elvīra Kokina, Ingrīda Bleidele. Jūs esat lieli malači! Liels Jums paldies.

Visvairāk un oriģinālākās fotogrāfijas iesūtīja Juris Ciršs, kuram sēņošana un mežs ir sirdslieta.

Fotoizstādes mērķis likt cilvēkiem paskatīties uz lielo daudzveidību un meža bagātību. Redzēt ne tikai baravikas, bet arī ikvienu sēnīti, tās formu un krāsu nianses. Visbagātākās krāsu ziņā ir bērzlapes, košās apšu bekas un, kur jau sēņu karalienes baravikas ar savu lepnumu. Oriģinālākā sēne ir tējas sēne burciņā. Iesūtīts 81 sugas sēņu foto. Lai to visu redzētu laipni lūgti bibliotēkā darba laikā, protams ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Fotogrāfijas skatāmas arī Maļinovas pagasta bibliotēkas Facebook lapā.

Informāciju sagatavoja: Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja Elvīra Kokina.

Naujeniete Santa Bule iegūst 2. vietu vizuāli plastiskās mākslas konkursā