Maļinovas pagasta bērni iegūst velosipēda vadītāja apliecības

AKTUĀLI

Viss sākas ar domām par to, kā pavadīt brīvo laiku, apgūt kaut ko jaunu un vēlmi dalīties ar savām zināšanām. Bērni izteica vēlmi apgūt CSN, iegūt velosipēda vadītāja apliecību un kļūt par pilntiesīgiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Trīs nedēļu garumā no 21. februāra līdz 13. martam – eksāmena dienai, pēc skolas nodarbībām divas reizes nedēļā 20 bērni cītīgi apguva ceļu satiksmes noteikumus. Bērni nodarbību laikā tika aicināti iepazīties ar sagatavoto materiālu prezentācijas veidā CSN apguvei, kā arī risināja CSDD mājas lapā pieejamo CSN testu un uz lapām sagatavotus jautājumus, kā arī veica kļūdu labošanu. Bērni labprāt apmeklēja nodarbības, izrādīja vēlmi mācīties un dalīties pieredzē.

Pēc mācību kursa apgūšanas bērniem tika piedāvāta iespēja kārtot eksāmenu, ko viņi labprāt izmantoja un sekmīgi nokārtoja CSDD eksāmenu, iegūstot velosipēda vadītāja apliecību.

Liels paldies CSDD Daugavpils nodaļas galvenajam kvalifikācijas inspektoram Arnoldam Petaško un darbiniekiem par sniegto informāciju un atsaucību. Paldies par atbalstu Daugavpils novada pašvaldības Maļinovas pagasta pārvaldei un visiem pagasta strādājošiem par bērnu idejas īstenošanu.

Informāciju sagatavoja:
Olga Jemeļjanova

 

Dalība atceres pasākumā