Līksnas pagastā jautri aizvadītas Lieldienas

AKTUĀLI

Otrās Lieldienas pienāca ar nepatīkamiem laika apstākļiem, bet tie nenobiedēja tos, kuri vēlējās kopā būt Līksnā, vēlreiz ieripinot Lieldienas. Ciemiņus sagaidīja no meža atnākusī vāvere un suns, kurš bija aizbiedējis viņas labāko draugu - Lieldienu zaķi, tāpēc tam visu vajadzēja darīt zaķa vietā.

Katram pasākuma dalībniekam bija iespēja ripināt olas, jo tā varēja savā īpašumā iegūt tās vairumā. Īpaši lielu prieku tas sagādāja pašiem mazākajiem. Lieldienu zeķes tālmešanas sacensībās sīvā konkurencē uzvarēja I. Rokjāne.

Ģimenes piedalījās Lieldienu zaķu ļepatonī, kas prasīja ne tikai veiklību, bet arī pacietību un ,protams, arī veiksmi. Uzvarēja Rokjānu ģimenes mamma ar saviem dēliem, otrās bija komanda “Sarkangalvītes” un trešie- Korsiešu ģimene.

Pasākuma noslēgumā tika noteiktas Stilīgākās zaķa ausis, kā arī notika Lielā pretodu šūpošanās. Pasākums izvērsās jauks un sirsnīgs.

Valentīna Korsiete
Līksnas pagasta Kultūras nama direktore
Foto - Andris Teivāns

 

“Medicīniska diagnoze bērnam no bērnu nama – stereotipi un realitāte ikdienā”. Sarunu cikls vecākiem, kuri uzņem bērnus ģimenēs