Līksnas baznīcā notiks labdarības koncerts

AKTUĀLI

7.decembrī plkst. 14:00 Līksnas katoļu draudzē notiks labdarības koncerts. Koncertā vāktie ziedojumi tiks nodoti tālākajam jumta remontam.
Koncertā uzstāsies: Jolanta Bagele LNOB soliste, DU MMF asoc.prof.; Ilonas Bageles studenti Eduards Zariņš (koncertmeistars) un Jolanta Barinska (ērģelniece).
Pasākumu atbalsta Līksnas pagasta pārvalde.

Aicinājumā Līksnas katoļu draudzē tiek rakstīts, ka Līksnas baznīcai ir nepieciešama neatliekamā palīdzība. Kopš celšanas ir pagājuši vairāk nekā 100 gadi un laiks ir darījis savu. Ar aicinājumu ziedot jumta remonta vajadzībām draudze vēršas pie visiem labas gribas cilvēkiem, ka arī pie tiem, kuri dzimuši un auguši Līksnas draudzē, kuri kristīti un laulāti Līksnas baznīcā, saņēmuši pirmo Svēto Komūniju, kuru vecāki un vecvecāki , brāļi un māsas, radi un draugi joprojām dzīvo Līksnā, kuru tuvinieki guldīti draudzes kapos, kuri ir apmeklējuši Dievnamu kā svētceļnieki un tūristi un pie tiem, kuri zina, ka dot ir daudz vieglāk nekā lūgt.

Atsaucoties draudzes aicinājumam, būsim droši, ka skaistā arhitektūras pērle - Līksnas Vissvētākās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīca vēl daudzas nākamās paaudzes priecēs ne tikai mūsu novada un valsts iedzīvotājus, bet arī tūristus no kaimiņvalstīm!

RADĪSIM ZIEMASSVĒTKU SAJŪTU SAVĀM ROKĀM