RADĪSIM ZIEMASSVĒTKU SAJŪTU SAVĀM ROKĀM

Kultūra

Ziemassvētki nav vairs aiz kalniem, tāpēc aicinām gan jaunos, gan mūsu pastāvīgos darba rūķus uz kārtējo gāzbetona darbnīcu Naujenes kultūras centrā. 12. decembrī plkst. 17.30 kopā ar amatu meistaru Valdi Grebežu aicinām katru no Jums veidot gāzbetona eglīšu rotājumus.

Ja nolēmi kopā ar mums radīt Ziemassvētku sajūtu, lūdzam piezvanīt mums pa tālruni 654 74268, lai rezervētu sev vai savam draugam vietu darbnīcā.

Naujenes kultūras centrs brīdina – gāzbetona darbnīcas rada atkarību!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Perinatālā un neonatālā perioda profilakses pasākums