Līksnā tiks pasniegta Gada balva kultūras nama amatiermākslas kolektīviem

AKTUĀLI

Pirmo reizi Līksnas pagastā tiks pasniegta Gada balva vietējiem amatiermākslas kolektīviem. Līksnas pagasta Kultūras nama paspārnē šobrīd aktīvi darbojas seši amatiermākslas kolektīvi: bērnu vokālais ansamblis “DoReMi”, bērnu un jauniešu dramatiskais kolektīvs “Sprīdītis”, sieviešu vokālais ansamblis “Elēģija”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Daugaveņa”, amatierteātris “Maskas” un aktīvo sieviešu apvienība “Saules taka”. Lai pateiktos kolektīviem par sadarbību un ieguldīto darbu 2023. gadā, 26. janvārī Līksnas pagasta Kultūras namā norisināsies “Gada balvas” pasākums, kura laikā tiks pasniegtas trīs lielās balvas sekojošās nominācijās: “Gada kolektīvs”, “Gada aktīvākais kolektīvs” un “Gada izrāviens”. Tāpat arī no katra kolektīva tiks cildināts viens aktīvākais dalībnieks un pasniegta balva nominācijā “Gada kolektīva dalībnieks”. Balvā katrs saņēmējs iegūs īpašu mākslas darbu “zelta koku”, ko radījis mūsu pašu novadnieks, putuplasta meistars Viktors Petaško no Sventes. Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

Turpinās novada atklātais čempionāts basketbolā