Turpinās novada atklātais čempionāts basketbolā

AKTUĀLI

10. janvārī Lāču pamatskolas sporta zālē norisinājās Augšdaugavas novada atklātā čempionāta basketbolā turnīra spēles. Pirmajā spēlē laukumā tikās Pilskalnes komanda ar  Daugavpils/Krāslava U17. Ar rezultātu 65/61 uzvarēja Pilskalnes komanda. Rezultatīvākie spēlētāji Pilskalnes komandā:  V. Jevsejevs (24 punkti) un A. Kaniņš (18 punkti).

Otrajā spēlē tikās Naujenes pagasta komanda ar Daugavpils/Krāslava U19. Šajā spēlē pārāki ar rezultātu 89:82 izrādījās Daugavpils/Krāslava U19. Rezultatīvākie spēlētāji Naujenes komandā Ē. Kreipāns (30 punkti) un V. Gubanovs (17 punkti).

Nākamās turnīra spēles notiks 19. janvārī Lāču pamatskolas sporta zālē, kur plkst. 18.30 spēkiem mērosies Višķu pagasta komanda ar TOP GUN un plkst. 20.00 Naujenes komanda ar TOP GUN.

Sventes vidusskolas sākumskolas skolēni apmeklēja "Inženieru Arsenāls"