Līgo svētku vainagu parāde

AKTUĀLI

Es saviju vainadziņu
No zemeņu ziediņiem;
To uzliku galviņā,
Jāņu nakti līgodama.
/Tautasdziesma/

Naujenes tautas bibliotēka aicina piebiedroties akcijai "Līgo vainagu parāde". Līgo svētku vainags un tā pīšana ir viena no būtiskākajām latviešu vasaras saulgriežu svētku tradīcijām un bibliotēka aicina publicēt Līgo svētku laikā pītos vainagu fotogrāfijas  Facebook lapā ar temturi #ligovainaguparade  vai sūtiet  vainaga  foto uz bibliotēkas e-pastu: biblioteka@naujene.lv  norādot foto autora vārdu, uzvārdu un fotografēšanas vietu un mēs tās apkoposim virtuālajā izstādē un  publicēsim bibliotēkas emuārā !

Lai visiem saulaini un  priecīgi Līgo svētki un koša vainaga rota katram līgotājam!

Vairāk šeit https://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2021/06/ligo-svetku-vainagu-parade.html

Tiek piedāvāta pastaiga pa Saulgriežu ugunskuru taku