Tiek piedāvāta pastaiga pa Saulgriežu ugunskuru taku

AKTUĀLI

Sestdien, 19. jūnijā, laikā no plkst. 20.00 līdz 23.30 tiek piedāvāta iespēja doties uz Daugavpils novada Naujenes pagasta Slutišķu sādžu un ķert maģiskās sajūtas Vasaras saulgriežu ugunskuru takā Daugavas tuvumā.

Takas sākums – no stāvlaukuma, katrai mājsaimniecībai tas tiks ieplānots savā laikā, tāpēc organizatori aicina pieteikties iepriekš. Vietu skaits ir ierobežots. Takā vienlaicīgi kopā varēs doties 1 mājsaimniecība (līdz 10 cilvēkiem).

Dodoties pastaigā, cilvēki tiek aicināti:

  • līdzi ņemt līdzekli pret insektiem, lukturīti (ja taka tiks ieplānota krēslas stundā) un ērtus apavus (būs jākāpj kalnā);
  • ielādēt telefonā QR koda lasītāju,
  • atnest savu malkas pagali ugunskuram,
  • ievērot valstī noteiktās drošības un higiēnas normas.

Pieteikšanās: anita.lipska@dnkp.lv 26362572

Brīvdabas bibliovasaras KVESTS “Kraujas ciema mistērijas”