Lieldienu tikšanās ar kaimiņpagastiem “Dvēseles pieskārieni”

Biķernieku pagasts

Lieldienas ir svētki, kas ikvienam no mums saistās ar pavasara atnākšanu un dabas atmodu. Piektdien 5. aprīlī, Biķernieku Kultūras nams, sadarbībā ar Biķernieku bibliotēku organizēja Lieldienu tikšanos “Dvēseles pieskārieni”, kur mūsu iedzīvotāji satikās ar Naujenes, Maļinovas iedzīvotājiem.

Pasākumā atcerējāmies Lieldienu tradīcijas, minējām mīklas, ar savu muzikālu priekšnesumu uzstājās Naujenes vokālais ansamblis “Rasa” (vadītāja Olga Pankova), Maļinovas sieviešu interešu grupa “Īvuški” (vadītāja Natālija Dovidova), Biķernieku interešu grupa “Rjabinuška”(vadītāja Olga Pankova) un mūsu kolēģe, kura ir ne tikai sociālais darbinieks, bet arī forša dziedātāja, Jeļena Kokina. Pasākuma gaitā Lieldienu zaķis, iepriecināja visus klātesošos ar dažādiem konkursiem, rotaļām un arī olu ripināšanu un ar dažādam balviņām.

Pasākumā tika atklāta sveču un svečturu izstāde, kura būs apskatāma visu aprīli KN foajē. Pasākumā skanēja smiekli un valdīja jautrība – viss, kas jau šajos gaišajos pavasara svētkos jādara. Esam godam sagaidījuši pavasari un pavadījuši Lieldienas! Jauka laika pavadīšana un kopības sajūtas radīšana bija šī pasākuma galvenie mērķi un tie noteikti piepildījās.

Veronika Andrejeva, Biķernieku pagasta bibliotēka

Noslēgušās amatierteātru iestudējumu skates reģionos