Noslēgušās amatierteātru iestudējumu skates reģionos

AKTUĀLI

2023./2024. gada sezonā Latvijā darbojas aptuveni 420 amatierteātri ar kopumā vairāk nekā 6330 dalībniekiem.

Laikā no 11. februāra līdz 30. martam norisinājās Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2023” reģionu skates, kurām tika izvirzīts 71 amatierteātris no visas Latvijas, to skaitā divi Augšdaugavas novada kolektīvi.

Līksnas pagasta Kultūras nama amatierteātris “Maskas” ar izrādi Elizabete Hafere “Godsymta lopsu medeibys” un Augšdaugavas novada Kultūras centra “Vārpa” amatierteātris “Trešais variants” ar uzvedumu Imants Ziedonis “Epifānijas” reģionu skatei tika izvirzīti pēc dalības 2023. gada 23. septembra Amatierteātru saietā “Spēlējam kopā”.

Skates “Gada izrāde 2023” finālam ir izvirzītas 11 augstāko vērtējumu ieguvušās izrādes, tajā skaitā Līksnas pagasta Kultūras nama amatierteātra “Maskas” izrāde “Godsymta lopsu medeibys”.

Skates fināla norises laiks un vieta tiks precizēti.

Lai veicas finālā! Radošas idejas un to profesionālu īstenojumu arī turpmāk! Vairāk informācijas: https://www.lnkc.gov.lv/lv/jaunums/noslegusas-amatierteatru-iestudejumu-skates-regionos?fbclid=IwAR0ZdQFvgTZlHNf202vej8vOO0ZbMpg9PpiMxvhwQP7jz_S2LdQiRZpaY9A_aem_AYgKjSgvdPTWvrZ-OLIwW0iX-LBdrNc7SvdD_u5A3UCDEz7hC4Z7rIe4oQiMIL3vwV3EILrWGog7h_LTi6wI-t2D

Aicinām uz akordeonistu koncertu