Lieldienu izdarības Sventē

AKTUĀLI

Lieldienas Sventē tika nosvinētas jautri un aktīvi. Pasākuma apmeklētājiem, gan lielajiem, gan mazajiem, tika piedāvāti visdažādākie konkursi un izdarības. Sventieši jau ir pieraduši, ka konkursu nosaukumi te vienmēr ir pārsteidzoši.

Lieldienu pasākums nebija izņēmums, jo ikviens varēja izmēģināt veiklību tādos konkursos kā: “Netrāpelis”, “Zaķgrozis”, “Nedapuzlis”, “Olainers”, “Zaķpaaudzis” u.c. Apmeklētāji ar aizrautību ripināja milzu olas un pareģoja ne tikai laiku, bet arī savu nākotni (protams, ar lielu humora devu klāt). Konkursu uzvarētājiem tika pasniegtas saldas balvas. Fonā skanēja mūzika, ikviens varēja pacienāties ar tēju un našķiem.

Paralēli Lieldienu izdarībām ārā ikvienam bija iespēja aplūkot divas marta izstādes Sventes Tautas namā: Jelenas Kolesnikovas darbu izstādi “Latgale gadalaikos” un interešu grupas “Sventes pērlītes” dalībnieču radītos radošos darbus Lieldienu noskaņās. Viens no lielākajiem pārsteigumiem apmeklētājiem bija arī koši zaļā Jaungada egle, kas bija mainījusi savu izskatu un ietērpusies atbilstoši Lieldienu garam.

Ir nosvinēti vieni svētki, tiksimies nākamajos!

Sventes Tautas nama vadītājs Viktors Petaško

NVA rīko sezonas darbu satikšanās akciju