Lieldienu brīvdienas Daugavpils novadā

AKTUĀLI

Lieldienu ticējumi vēsta, ka Lieldienas vajag pavadīt jautri un daudzveidīgi. Nepieciešams daudz  šūpoties, lai vasarā odi nekostu. Daudz aktīvi kustēties un pavadīt laiku brīvā dabā, lai stipra veselība. Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” aicina pavadīt savas Lieldienu brīvdienas Daugavpils novadā. Atpūtas kūrorts Silene Resort & SPA Lieldienās piedāvā ikvienam pastaigu pa parku, ieelpot svaigu priežu gaisu. Iepazīt vai atkal redzēt Silenes mini Zoo iemītniekus, izšūpoties šūpolēs, nodegustēt un iegādāties Silene Šmakovku, kā arī kūrorta restorānā varēs izbaudīt īpašus Lieldienu piedāvājumus no šefpavāra, līdzi ņemšanai mājās vai pastaigas laikā pa parku, kā arī atpūšoties pavasarīga ezera krastā. Zvani, lai pasūtītu ēdienus: +371 22013509. Piedāvājam izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā Atpūtas bāzē “Virogna”, kur ir iespēja izolēties atpūtas namiņos kopā ar ģimeni, baudīt rāmas pastaigas un gardos ēdienus. Var rezervēt arī ēdienus un uzkodas savam Lieldienu svētku galdam. Lai pasūtītu ēdienus, nepieciešams zvanīt iepriekš +371 29532933. Pēc visgaršīgākajām Lieldienu skursteņkūkām aicinām doties uz Kalkūnes pagastu, kur Atpūtas laukumā “Augustplatz” viesmīlīgā saimniece Svetlana cienās ar īpašām Lieldienu skursteņkūkām ar jaunām piedevām: valriekstu vai dehidrētām zemenēm. Ģimenes ar bērniem tepat, svaigā gaisā, ārā pie galdiņa varēs krāsot papīra olas. Skursteņķūku ceptuvīte darbosies 2.,3. un 4. aprīlī. Pasūti iepriekš pa tālruni +371 29 164 268. Viesu māja “Kaķis krūzē” piedāvā īpašu gardumu Lieldienām. Te var iegādāties sulīgu un garšīgu pildītu līdaciņu, kura lieliski izrotās jūsu Lieldienu svētku galdu un priecēs visu ģimeni. Lai pasūtītu, zvaniet pa tālr.: +371 26366683 Arī Līksnas parkā jūs atradīsiet lielas šūpoles un ne tikai. Te ir daudz skaistu vides objektu fotosesijai un “Mīlestības koks”, pie kura ievēlēties vēlēšanos, kura noteikti piepildīsies. Jauku Lieldienu noskaņu radīs saulainas pastaigas pa Daugavpils novada takām un parkiem. Piedāvājam baudīt Dabas parka “Daugavas loki” burvību un doties uz atpūtas parku “Stalkers”, kur Daugavas krastā, meža ielokā var priecēt acis ar pasakainiem dabas skatiem, šūpoties šūpolēs un pētīt parka interesantos un savdabīgos vides objektus. No 21 metru augstā Vasarģelišķu skatu torņa var baudīt skaistos skatus. Atpūtas vietā pie skatu torņa var piekopt Latviešu unikālo Lieldienu tradīciju šūpoties šūpolēs. Dodieties pastaigā pa plašo Lielbornes muižas parku, izstaigājiet 2km garo pastaigu taku un meditējiet Daugavas upes krastā. Muižas komplekss sniedz arī plašas nakšņošanas iespējas. Savas Lieldienu brīvdienas tu vari pavadīt arī aktīvi sportojot. Laivu un plostu noma “Beibuks” piedāvā sporta inventāra nomu un dažādus ūdens maršrutus. Plašāka informācija par atpūtas iespējām www.visitdaugavpils.lvInformāciju sagatavoja: Inna Bebre Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “TAKA” Tūrisma organizatore Tālr.: +371 65424147 e-pasts: taka@dnd.lv Facebook: Daugavpils novads.Travel www.visitdaugavpils.lv  

Lieldienu noskaņa Maļinovā