Lieldienu noskaņa Maļinovā

AKTUĀLI

No 25. marta Maļinovas pagasta bibliotēkā skatāma Osvalda Skromāna pinumu izstāde. Osvalds Daugavpils novadā kļuva populārs, kad pieņēma izaicinājumu nopīt 100 grozus 10 dienās. Izstādē ir apskatāms 101 grozs. Jaunākais no darbiem ir malkas grozs, kas pēc meistara vārdiem un arī pēc izskata ir izturīgs.

Grozi ir dažāda lieluma, pīti rūpīgi un ar mīlestību. Kāds no groziem noderētu arī Lieldienu olām. Ievērojot visus piesardzības pasākumus, bibliotēkas darba laikā grozus ir iespējams apskatīt līdz 7. maijam.

Tuvojas Lieldienas, un Maļinovas pagastā tiek radīti koši svētku sajūtas akcenti. Katram ir iespēja arī pie savas mājas radīt svētku noskaņu. Ideja noskatīta internetā.

Saulainu Pūpolsvētdienu un priecīgas visiem Lieldienas! Veselību!

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja E. Kokina

Piedalies Lieldienu olu “Selfijmedībās” Naujenes pagastā