Lielbornes muižā pieejama laivu noma

AKTUĀLI

Daugava ir skaista jebkurā gadalaikā un labākais veids, kā izbaudīt upes majestātisko skaistumu, ir iznomāt laivu un doties ērtā ceļojumā pa upi!

Jūs varat izvēlēties jebkuru vēlamo ilgumu – no pāris stundām līdz vairākām dienām! Ļoti skaista ir upe maršrutā no Krāslavas līdz Lielbornes muižai. To varat ērti pārvarēt 4-5 stundu laikā, pa ceļam ieturot  pikniku un atvēsinoties upē. Piedzīvojumu meklētājiem piedāvājam ceļojumus vairākām dienām ar nakšņošanu Lielbornes muižā, lai pēc salda miega uz mīkstiem spilveniem  nākamajā rītā jūs atkal varētu doties lejup pa upi, lai izbaudītu Daugavas skaistumu!

Pavasarī jūs vērosiet, kā mostas daba, vasarā viegli saskaitīsiet upes krastos 100 zaļos toņus, bet rudenī Daugavas krasti apburs jūs ar zelta lapotni. Ieplānojiet sev lielisku nedēļas nogali un iekļaujiet tajā gan pastaigu pa atjaunoto muižas parku, gan romantisku laivu braucienu pa Daugavu.

Noteikti izbaudiet nakšņošanu muižā, jo ir taču tik patīkami pamosties no rīta, dzirdot  jauku putnu čivināšanu!

Laivu noma nobraucienam pa Daugavas lokiem ar kajaku (2-3 personas):

No-uzKmDienasEUR
Krāslava- Lielborne15150
Lielborne- Elerne25150
Krāslava – Elerne40275

Cenā iekļauta 1 laivas noma,  cilvēku, laivas un aprīkojuma transports no/uz Lielbornes muižu. Ieteicamā izbraukšana plkst. 10.30.

Piedāvājam arī gardu piknika grozu līdzņemšanai, jo ceļojums pa upi vienmēr rosina apetīti. Jautājiet!

Informācija: www.lielbornesmuiza.lv

Lasījumos tiešraidē izskanēs 1941. gadā izvesto cilvēku vārdi