Lielais Stand Up koncerts “Vārpā”

Kultūra

Pavasaris ir jaunu iespaidu un spilgtu emociju laiks! Populārā komiķu apvienība Riga Stand Up ir sarūpējusi īpašu pārsteigumu visiem stand-up komēdijas cienītājiem - lielkoncertu Daugavpilī. 14.aprīlī plkst.20:00 uz Augšdaugavas novada kultūras centra “Vārpa” (Dobeles ielā 30) skatuves kāps spilgtākie apvienības pārstāvji ar pēdējo mēnešu labāko materiālu.

Jau 7. gadu Rīgas Stand Up pārstāvji pilnveido savas komēdijas prasmes un ar savu materiālu priecē Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Šveices un citu valstu iedzīvotājus. Viņu nopelns ir simtiem uzstāšanos, tostarp uz vienas skatuves ar tādiem slaveniem komiķiem kā Slava Komissarenko, Dmitrijs Romanovs, Idraks Mirzalizade un daudziem citiem.

Apvienības komiķi jau viesojušies Daugavpilī un saņēmuši daudz labu atsauksmju, dodot pozitīvu lādiņu atnākušajiem. Viņu jaunā atnākšana ir lieliska iespēja skatītājiem dzirdēt pēdējo mēnešu svaigāko materiālu. Kā liecina prakse, tas vienmēr ir aktuāli, asi un, protams, ļoti smieklīgi.

Lai sagatavotos lielkoncertiem, Riga Stand Up katru nedēļu rīko vairākus "open mic", kuros mākslinieki pārbauda jaunu materiālu un uzlabo jau uzrakstīto. Viņi joko par dažādām tēmām – ikdienas problēmām, attiecībām un par saviem kompleksiem. Katram komiķim ir savs unikālais stils un materiāla pasniegšanas veids.

Riga Stand Up gaida visus 14.aprīlī Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles ielā 30)!
Koncerta sākums 20:00, ieeja no 19:30.

Pasākums krievu valodā
16+

Biļetes pārdošanā: www.bilesuparadize.lv

Demenē jautri nosvinēja Lieldienu svētkus!