Demenē jautri nosvinēja Lieldienu svētkus!

Demenes pagasts

Svētdien, 9. aprīlī Demenes pagasta iedzīvotāji un viesi pulcējas kopā, lai ar spēlēm un aktivitātēm nosvinēt Lieldienas.

Bērni un pieaugušie aktīvi piedalījās krāsaino olu konkursā, minēja mīklas, izpildīja uzdevumus, pārbaudot savu atmiņu, veiklību un zināšanas. Visjautrākā bija olu ripināšana. Pasākumā darbojās arī radošā darbnīca, bija iespēja uzzīmēt uz sejas zīmējumus ar akvagrimu, iepazīties ar dzīvajiem svētku simboliem – trušiem un cāļiem, apskatīt Jeļenas Požarskas gleznas.

Lieldienu svinēšana noritēja aizraujoši, jautri, krāsaini. Lieli un mazi bija priecīgi par kopā pavadītiem svētkiem, dalībnieki tika atzīmēti ar saldumiem un dažādiem suvenīriem.

Demenes kultūras nams pateicas visiem, kas palīdzēja organizēt svētkus, kas atnāca un kopā ar mums nosvinēja svētkus. Pateicamies Ilonai Zdankovskai un  Tatjanai Pļiskai par iespēju iepazīties ar dzīvniekiem. Paldies pagasta jaunietēm – Jeļenai Goršentovai, Jekaterinai Artemjevai, Polinai Skurjatei, Danai Lukšai, Veronikai Puzirevskai, Vitalinai Kušnerei.

Paldies visiem, kas palīdzēja Lieldienu noformējumā tapšanā, īpaši pateicamies par rādošu darbu Aļjezam Špakam.

Izsludināts grantu konkurss