Laucesē noritēja individuāla kausu izcīņa dambretē

AKTUĀLI

19. maijā Lauceses pagasta kultūras namā notika Lauceses un Tabores pagasta atklāta individuāla kausu izcīņa 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās 27 dambretisti no Daugavpils novada un pilsētas, kā arī viesi no Lietuvas Anikščai un Kupišķis dambretisti, kuri arī izcīnīja turnīra galvenās balvas.

Sacensības notika pēc Šveices sistēmas 8 kārtās. Visi dalībnieki sacentās vienā  grupā, un uzvarētājus noskaidroja pēc izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Vīriešu  konkurencē pirmo vietu, piemiņas kausu un zelta medaļu otro gadu pēc  kārtas ieguva starptautiskās klases dambretes meistars Valdas Veršulis no Anikščai ar 7 punktiem no 8 iespējamiem. Otro vietu izcīnīja Anatolijs Borodins no Lauceses pagasta  un trešo vietu - Nikolajs Dmitrijevs no Sventes. Dāmu konkurencē 1. vietu un piemiņas kausu saņēma Stefānija Dombrovska no Tabores ar 4,5 punktiem. Sudraba godalgu izcīnīja Olga Juzupanova no Sventes komandas, savukārt bronzu - Natalija Multāne no Sventes.

Jauniešu konkurencē pirmās divas vietas ieguva dvīņu brāļi no Kupišķis -  Astijus Ribokas ar 6 punktiem un Arijus Ribokas ar 5,5 punktiem. Bronzas godalgu izcīnīja pagājušā gada kausa ieguvējs jauniešu grupā, daugavpilietis Leonīds Murevičs.  Organizatori atzīmēja arī sacensību vecāko dalībnieku, laucesieti Jāni  Ratnieku, kuram šogad palika 85 gadi un kurš demonstrēja atzīstamu meistarību,  izcīnot 13 vietu kopējā konkurencē.

Dalībniekiem kausus, medaļas un diplomus pasniedza Lauceses un Tabores pagasta sporta darba organizators Pjotrs Vasiļjevs un novada dambretes sekcijas vadītājs Tadeušs Turonoks. Dalībnieki pateicās organizatoriem par viesmīlību un lielisku sacensību rīkošanu.

Informāciju sagatavojis:
Eduards Lihoveckis
Sacensību galvenais tiesnesis 

 

Brīdinājums par NĪN nokavēto maksājumu piedziņu