Latvijas veterānu sporta spēlēs novadam gūti atzīstami rezultāti

AKTUĀLI

21.-22.jūnijā Jelgavā notika Latvijas valsts Simtgades un Latvijas sporta veterānu savienības Pašvaldību 55. sporta spēles. Sacensības pulcēja latviešus no visas pasaules, tostarp 9 valstīm. Sacensībās piedalījās arī Daugavpils novada veterānu izlase, kura startēja basketbolā, vieglatlētikā, galda tenisā un airēšanā.

Gandarījums ir par basketbolā iegūto zeltu  vīriešu grupā vecuma kategorijā 35+. Komandai, galvenā trenera Edgara Kucina vadībā, izdevās apspēlēt tādas basketbola lielpilsētas kā Rīga, Gulbene un Jelgava. Zeltu kaldināja Aleksejs Jegorovs, Ēriks Kreipāns, Valdis Stalidzāns, Sergejs Komļevs, Pēteris Dzalbe, Sergejs Frolovs, Ivans Gļeba un Salvis Liepiņš.

Veiksmīgi padevās starti arī vieglatlētiem. Vladimirs Jermaļonoks izcīnīja 3. vietu 5000m skrējienā, Jurijs Kopasovs – 2. vietu vesera mešanā, Gaļina Meteļska  – 2. vietu trīssolī un 2. vietu vesera mešanā, Romualds Saušs – 1. vietu 1500m, 1. vietu 5000m un 2. vietu 800m skrējienā. Varvara Jefimova  ieguva trīs sudraba medaļas – tāllēkšanā, augstlēkšanā un 100m skrējienā.

Galda tenisa izcīņā iegūtas divas sudraba medaļas – Abramam Ustinskovam (vec.kat. 85+) un Ivanam Dvorņikovam (80+).

Airēšanā novadu pārstāvēja Jurijs Kopasovs (vec.kat.70+) -  C1 grupā 200m distancē izcīnīta 1. vieta, C2 grupā 200m distancē 2. vieta un C1 grupā 2000m – 1.vieta.

Daugavpils novada Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins pateicas veterāniem par veiksmīgiem startiem, centību un neatlaidību treniņu procesā, atbildības sajūtu sacensību laikā, vēlot arī turpmāk veiksmīgi nest Daugavpils novada vārdu Latvijā un pasaulē.

Novadā pieredzes apmaiņā viesojās delegācija no Glubokojes rajona (Baltkrievija)