Latvijas svarbumbu čempionāts Sventē

AKTUĀLI

10. februārī Sventes vidusskolā risinājās Latvijas Republikas svarbumbu celšanas sacensības vingrojumos "garais cikls". Latgales Industriālais tehnikums/Augšdaugavas novada izlases komanda sasniedza augstvērtīgus rezultātus. Jaunieši, juniori un pieaugušie izcīnīja augstākās godalgas.

Aleksandra Jegorova uzstādīja divus Latvijas rekordus svara kategorijā līdz 53kg. Diāna Bulaša junioru kategorijā uzlaboja savu iepriekšējo rekordu. Visi mūsu komandas dalībnieki uzrādīja augstākos rezultātus, vairākas zelta, sudraba un bronzas medaļas.

2023. gadā par Latvijas absolūto čempionu kļuva:

  • Aleksandra Jegorova svara kategorijā līdz 53kg;
  • Pāvels Krasovskis svara kategorijā līdz 63kg;
  • Ņikita Tīrelis svara kategorijā līdz 73kg;
  • Deniss Margunovs svara kategorijā līdz 95kg.

Sportisti apbalvoti individuāli ar kausiem.

Maija mēnesī notiks Latvijas čempionāts "Armijas raušanā". Novēlām mūsu svarbumbu cēlājiem jaunus sasniegumus!

Publiskā apspriešana par koku ciršanu Skrudalienas pagastā