Latgales studenti un jaunieši ir  aicināti pieteikties diskusijai un mentoringam “Mans uzņēmējdarbības ceļš Latgalē”

AKTUĀLI

Latgales plānošanas reģions 2024. gada 17. aprīlī projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (akronīms: UAP Latgale) ietvaros organizē diskusiju un mentoringa pasākumu Latgales augstāko izglītības iestāžu studentiem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, lai veicinātu Latgales jauniešu motivāciju, interesi uzsākt uzņēmējdarbību Latgalē.

Diskusijas temati:
-  Personīgo resursu invertējums uzņēmējdarbības uzsākšanai.
-  Uzņēmējdarbības uzsākšana, attīstīšana Latgales reģionā
-  Inovatīvu ideju attīstība Latvijas tirgū.

Diskusiju moderēs: Elizabete Križanovska.

Mentoringa tēmas:

- Vai es varu būt uzņēmējs? Komanda darbā un uzņēmējdarbībā.
- Digitāli projektu vadības risinājumi uzņēmējdarbībā.
- Ir ideja, ko tālāk? Atbalsts jaunajiem uzņēmējiem Latgalē.

Mentori:
-     Arturs Korņējevs, SIA Threecube

  • Dāvis Benefelds, Helve Biznesa procesu analītiķis
  • Andrejs Zelčs, LIAA pārstāvniecības Daugavpilī vadītājs

Aicinām pieteikties pasākumam aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/mans_cels_2024

Pasākums notiks Daugavpils Vienības nama kafejnīcā, Rīgas iela 22a. 

Pasākums tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

DISKUSIJAS – MENTORINGA/KOUČINGA PASĀKUMS PAR UZŅĒMĒJDARBĪBU

“MANS CEĻŠ UZŅĒMĒJDARBĪBĀ”

Daugavpils, Vienības nama kafejnīca, Rīgas iela 22a | 17. aprīlis

NORISES PROGRAMMA

LaiksAktivitāte 
11:40 - 12:00Reģistrācija un kafijas pauze 
12:00 – 13:30Diskusija “Uzņēmējdarbības potenciāls un attīstības iespējas Latgalē”. Diskusijas temati: Personīgo resursu izvērtējums uzņēmējdarbības uzsākšanai.Uzņēmējdarbības uzsākšana, attīstīšana Latgales reģionā.Inovatīvu ideju attīstība Latvijas tirgū.Moderators: Elizabete Križanovska   Mentori: Arturs Korņējevs, SIA ThreecubeDāvis Benefelds, Helve Biznesa procesu analītiķisAndrejs Zelčs, LIAA pārstāvniecības Daugavpilī vadītājs  
13:30 – 14:00Pārtraukums, pusdienas 
14:00 – 16:10Mentoru atbalsts grupās (iepriekšēja pieteikšanās): Vai es varu būt uzņēmējs? Komanda darbā un uzņēmējdarbībā. (mazā zāle) Digitāli projektu vadības risinājumi uzņēmējdarbībā. (kafejnīca) Ir ideja, ko tālāk? Atbalsta iespējas uzņēmējiem Latgales reģionā. (25. kab.)  Mentori: Arturs Korņējevs, SIA ThreecubeDāvis Benefelds, Helve Biznesa procesu analītiķisAndrejs Zelčs, LIAA pārstāvniecības Daugavpilī vadītājs  

#EEANorwayGrantsLatvia, #EEANorwayGrants

Lieldienu tikšanās ar kaimiņpagastiem "Dvēseles pieskārieni"