Laikmetīgās mākslas albums “Bez sienām” – bibliotēku lasītājiem un nākamajām paaudzēm

AKTUĀLI

Ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības starpniecību ABLV Bank dāvina bibliotēkām apjomīgu mākslas grāmatu “Bez sienām”. Grāmata nonāks 300 Latvijas bibliotēkās, tostarp astoņās Daugavpils novada bibliotēkās, atrodot ceļu pie lasītājiem un mākslas draugiem.

Izdevums “Bez sienām” apkopo Baltijas un Krievijas redzamāko mūsdienu mākslinieku darbus, kas iekļauti topošā Laikmetīgās mākslas muzeja kolekcijā. Tie ir mākslas darbi, ko ABLV Bank jau vairākus gadus iegādājas nākotnes muzejam, lai atstātu redzamu liecību par mūsu laiku.

Viens grāmatas “Bez sienām” eksemplārs kļūs par atmiņu stāstu un veltījumu nākamajām paaudzēm. Bankas pārstāvji to nodevuši ievietošanai Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tautas grāmatu plauktā. Tā ir īpaši vieta Gaismas pils centrā, ko veido dāvātās grāmatas, kas saistās ar īpašiem dzīves notikumiem un stāstiem.

Lielajā talkā darbus veica 2002 talcinieki