“Labo darbu nedēļa 2018” no 15. līdz 21. oktobrim – pievienojies

Jaunatnei

Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā “Labo darbu nedēļa” – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam vientuļam cilvēkam vai vienkārša aprunāšanās,  pat smaids un labs vārds kādam var nozīmēt tik daudz.

Daudzdzīvokļu mājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem, apkārtējiem - tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kurus ikdienā nepamanām vai nepietiek laika paveikt. Šī ir nedēļa, kad mērķtiecīgi ieplānot un padarīt ko labu, lai iepriecinātu gan citus, gan sevi.

Katram pašam ir iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu vai iesaistīties un līdzdarboties kādā no http://labodarbunedela.palidzesim.lv lapā pieteiktajām aktivitātēm.

2017.gadā akcijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 17000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 400 labos darbus gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Akcijā var piedalīties privātpersonas, skolas ar klašu kolektīviem, uzņēmumi, kā arī dažādas organizācijas.

Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var lietderīgi pavadīt laiku ar draugiem, atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.

Aicinām akcijā aktīvi iesaistīties skolas!

Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem mums un iedvesmo citus!

- Kad labais darbs ieplānots vai padarīts, informē par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas labodarbunedela.palidzesim.lv.

Informāciju par tiem, kam nepieciešama palīdzība, sūti uz: labie_darbi@palidzesim.lv, un visi kopā mēs varēsim palīdzēt !

Ko Tu vari darīt “Labo darbu nedēļā”?

- iesaistīties brīvprātīgo darbā;
- palīdzēt pensionāram kaimiņos atnest pirkumus, palīdzēt dārza darbos vai sagatavot ziemai malku;
-dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;
-doties  uz dzīvnieku patversmi;
- uzkopt skolas, parka, sociālās aprūpes iestādes vai citu tuvāko apkārtni;
- sarīkot iepriecinošu dienu, kādam, kam ikdienā nav iespēja piedalīties aktivitātēs;
- veikt jebkuru darbiņu, par kuru Tu saņemsi pretī sirsnīgu “Paldies!”,  un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī Tev!

Tā skola, kura būs aktīvākā labo darbu veicēja, saņems īpašu pārsteigumu no akcijas rīkotājiem!

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Un ko darīsi Tu ?

* "Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūrasministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskāssabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējumaavots ir Latvijas Republikas valsts budžets.”

Saules zaķis zīmēja prieku Nīcgalē