Labklājības ministrijas organizētā radošo darbu konkursa “Vienlīdzība” laureātu apbalvošanas ceremonija

Izglītība

Otrdien, 29. novembrī, “Koka Rīga” telpās norisinājās Labklājības ministrijas organizētā radošo darbu konkursa “Vienlīdzība” laureātu apbalvošanas ceremonija.

Konkursa mērķis bija aicināt jauniešus aizdomāties par to, kas veido iekļaujošu sabiedrību, un mudināt saskatīt un izprast līdzās esošo cilvēku dažādību – viņu vērtību, tiesības uz laimi, cieņu un līdzvērtīgu dzīvi. Tika iesniegti 369 oriģināli un interesanti darbi. Konkursā ar savu zīmējumu piedalījās Sventes vidusskolas 12. klases skolniece Angelīna Minkeviča. Angelīna izvēlējās zīmēt par tēmu “Cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem”. Angelīnas darbu augstu novērtēja žūrija. Skolniece šajā konkursā saņēma atzinības rakstu no Labklājības ministrijas.

Angelīna ir ļoti talantīga. Kaut arī vidusskolā nav vizuālās mākslas priekšmeta, Angelīna brīvajā laikā zīmē, glezno un aktīvi piedalās konkursos un gūst augstus rezultātus. Lai veicas arī turpmāk!

Aija Saveļjeva

Apmeklē Ziemassvētku darbnīcu Naujenes Kultūras centrā