Apmeklē Ziemassvētku darbnīcu Naujenes Kultūras centrā

AKTUĀLI

Mazi rūķīši, lielāki rūķīši, ar garu bārdu rūķīši, ar krāsainu cepuri rūķīši – aicinām TEVI nākt un darboties 15. decembrī plkst. 18.00 Naujenes kultūras centrā Ziemassvētku eglīšu rotājumu darbnīcā. Kā jau varēji noprast, veidosim Ziemassvētku rūķīšus, kuri par savu šī gada mājvietu izvēlēsies Tavu Ziemassvētku eglīti. Līdzi – ievingrināti pirkstiņi un ziemīgs noskaņojums – tiekamies!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
www.facebook.com/NAUJENESKC
Tālrunis uzziņām 654 74268

Kalkūnes jauniešu attīstības centra pasākums “Mūsu kopīgie Ziemassvētki”