Labdarības akcija “Palīdzi draugam ķepainim”

AKTUĀLI

Dzīvnieku patversme “Otrā Māja” atrodas Augšdaugavas novada Demenes pagastā, netālu no Jāņuciema ciemata. Patversmei nav pastāvīga finansējuma no pašvaldības budžeta vai valsts, tādēļ tā ir neatkarīga organizācija. Dzīvnieku patversmē OTRĀ MĀJA viss turas uz сītīga brīvprātīgo darba un cilvēku atbalsta, kuri, tāpat kā mēs, vēlas mainīt Latgales un visas Latvijas dzīvnieku likteņus.
Šī labdarības akcija ir lielisks veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo. Veicot savus ikdienas pirkumus, aicinām iegādāties un ziedot arī dažādus produktus - sauso barību suņiem, augu eļļu, segas, dvieļus, palagus, kaķu skrāpējamos, rotaļlietas kaķiem un suņiem, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi (Belizna, ziepes, šķidrais mazgāšanas līdzeklis). Patversme aicina ziedot arī malku un briketes patversmes telpu apsildīšanai, kas šobrīd pat ir visaktuālākais.
Labdarības akcijas “Palīdzi draugam ķepainim” mērķis ir palīdzēt Demenes pagasta dzīvnieku patversmei “Otrā Māja”, kas rūpējas par novārtā atstātajiem dzīvniekiem. Ziedojumus var nodot līdz 30. decembrim Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki), Naujenes pagasta pārvaldē (Skolas iela 15, Naujene), Naujenes tautas bibliotēkā (Daugavas iela 31A, Krauja) un Naujenes tautas bibliotēkas Vecstropu apkalpošanas punktā (18. Novembra iela 392, Vecstropu ciems). Tālrunis uzziņām 65474268.

Mēs esam pārliecināti, ka labdarības akciju atbalstīs tie cilvēki, kuri nekad nenodarīs pāri nevienam dzīvniekam, tie, kuriem sirdī mājo labestība un mīlestība.

Mēs esam atbildīgi par tiem, ko pieradinām....

Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēnu saldā piektdiena