Kultūras centrā “Vārpa” decembrī skatāmas divas Ziemassvētku filmas

AKTUĀLI

Noskaņojoties svētkiem, Kultūras centrs “Vārpa” aicina noskatīties divas Ziemassvētku filmas: “Circenīša Ziemassvētki” un “Ziemassvētki Džungļos”. Ja kāds jautā – kuru filmu labāk skatīties? Atbilde – abas! Jo “Circenīša Ziemassvētki” vairāk ir pieaugušo filma, kuru noteikti būs interesanti skatīties arī bērniem, savukārt “Ziemassvētki džungļos” ir bērnu filma, kuru noteikti var skatīties arī pieaugušie!

“Circenīša Ziemassvētki” ir jautra Ziemassvētku piedzīvojumu filma visai ģimenei.

Policista Ervīna Dambja ģimene sliktā noskaņojumā ierodas savā lauku mājā un sastop Ziemassvētku vecīti. Mazā Marta un brālītis Toms viņu iesaista savas ģimenes glābšanas plānā. Vecāki sāk gatavoties svētkiem, nemaz nenojauzdami, ka sastaptais Ziemassvētku vecītis ir no cietuma izbēgušais Bruno Circenis.

Filmas garums: 1h 57 min.

Režisors : Aigars Grauba;

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=dlBd_ccQ6BQ&t=7s

Cena: EUR 2,50

18.12.2022. plkst.14.00 Kultūras centrā “Vārpa”

Ziemassvētki Džungļos” - aizraujoša spēlfilmu visai ģimenei. Tā vēsta par eksotiskiem piedzīvojumiem tālā pasaules malā, kur desmitgadīgā filmas varone Paula dodas meklēt Ziemassvētku šamani.

Ziemassvētki džungļos ir pirmā Latvijas filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri – Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa – gandrīz divus mēnešus pavadīja eksotiskajā Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.

Filmas garums: 1 h 33 min

Režisors: Jāks Kilmi;

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=LeRmMUiBMm0

Cena: EUR 2,50

21.12.2022. plkst.18.00 Kultūras centrā “Vārpa”

Labdarības akcija “Palīdzi draugam ķepainim”