Krāsu nedēļa Špoģu vidusskolā

Izglītība

Kad ziema rit uz otru pusi, domās esam jau pavasara saulainajās dienās. Lai šo gaidīšanas laiku padarītu krāsaināku, Špoģu vidusskolā no 22. janvāra līdz 26. janvārim aizritēja krāsu nedēļa, kurā piedalījās gan skolēni, gan skolas darbinieki. Katrai dienai bija piešķirta noteikta krāsa, kuru varēja ievīt gan apģērbā, gan papildināt savu tērpu ar piemērotu aksesuāru. Visčaklākie bija sākumskolas skolēni, kuri cītīgi sekoja katras dienas noteiktajai krāsai. Pirmdiena - sarkanās krāsas diena, otrdiena - dzeltenās krāsas diena, trešdiena - violetās krāsas diena, ceturtdiena - zilās krāsas diena un piektdiena - zaļās krāsas diena.

Šī nedēļa bija pozitīvām emocijām pārpildīta. Sākumskolas skolēni ar lielu nepacietību gaidīja nedēļas nogali, jo piektdien Krāsu feja rīkoja Krāsu balli. Par šo pasākumu parūpējās 2. klase, iesaistot savus sākumskolas draugus. Pasākuma sākumā krāsiņas tik cītīgi aizrāvās ar krāsošanu, ka nokrāsoja visus savus draugus. Ko tik krāsainiem iesākt? Protams, ka jādodas uz Krāsu balli. Lai balle izdotos, krāsiņas nolēma parūpēties par pārsteigumiem, kurus sarūpēt palīdzēja sākumskolas skolēni. 3. klase ievilināja mūs “Nepareizajā dziesmā”, 4. klase ietina “Dzeltenajos aizkaros” un paši mazākie draugi, 1.klase, mums iemācīja pasūtīt krāsas īstā “Ziedoņu krāsu” fabrikā. Kad visi pārsteigumi sarūpēti, tad atliek sagaidīt Krāsu feju. Krāsu feja mums visiem atgādināja, ka nav jāmeklē pasaulē brīnumi. Visjaukākie un brīnumainākie ir mūsu draugi.

Paldies visiem skolēniem un skolas darbiniekiem, kuri atbalstīja sākumskolas skolēnus un padarīja mūsu ikdienu krāsaināku!

Špoģu vidusskolas skolotāja Maija Naidjonova

Aicina skolēnus piedalīties konkursā “Latvija NATO – 20”